Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nisko bijące światła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nisko bijące światła

    Zamieszczone przez Chris11
    To skoro jest gorzej wytłumiona to jakim cudem jest cichsza w środku niż OII?
    a to pierwsze słyszę. Maiłeś O2 czy zasłyszane?

  • #2
    nisko bijące światła

    Hey,

    nie zwróciłem uwagi na to wcześniej tzn przed obniżeniem ale teraz bardzo mi to przeszkadza...
    Zasięg świateł mijania (mam xenon) jest dramatycznie krótki.
    W mieście jakoś da się jeździć ale nocą poza oświetlonymi drogami nie jest kolorowo.
    Niby jest autopoziomowanie ale chyba nie tak do końca tu się sprawdza.
    Spotkał się ktoś z tym problemem?
    Lukii

    Mój Brokuł

    Komentarz


    • #3
      W Golfie tak mialem gdy odebralem i sam sobie doregulowalem bo praktycznie nic nie widzialem. Musisz pokrecic i zrobic tak, zeby nie razilo - za pierwszym razem przesadzilem, bylo widac na poprzedzajacych autach, ze za wysoko swieci (choc ludzie jeszcze nie migali) i po tej krotkiej jezdzie probnej obnizylem tak zeby bylo OK.

      U mnie kazdy reflektor posiada 2 takie plastikowe sruby ktorymi ustawiasz oddzielnie poziom i pion.

      (Autopoziomowanie reguluje tylko do ZADANEGO poziomu, nie realnego i robi to na podstawie czujnika na tylnym wahaczu, ktory mierzy jego ugiecie.

      EDIT: aaa piszesz, ze obnizyles? To pewnie wahacz ma teraz inna pozycje bazowa i dlatego zle ci poziomuje. Pewnie mozesz to skorygowac i zrobic tak jak wyzej napisalem. Ale tez robi sie to(kalibrowanie) podobno za pomoca kompa...

      Komentarz


      • #4
        Najpierw w procesie adaptacji ustawia sie reflektory jak zwykle, a dopiero potem sterownik bedzie regulowal.

        Jak jest problem to warto sprawdzic czy czujniki dzialaja, bo maja to do siebie ze sie urywaja. Czujnik jest na lewym przednim wahaczu oraz tylnym lewym.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Lukii, po obnizeniu jeszcze tego krotszego zasiegu nie zauwazylem, ale nie jezdze w nocy po nieoswietlonych drogach.
          Masz swiatla ustawione w pozycji AUTO?
          Jak nie, to nie zmienia ci sie snop swiatla w zaleznosci od predkosci
          Black magic

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez greg505
            Masz swiatla ustawione w pozycji AUTO?
            Jak nie, to nie zmienia ci sie snop swiatla w zaleznosci od predkosci
            A pozycji "Auto" nie działa zmiana zasięgu świateł???
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez AdamB
              Zamieszczone przez greg505
              Masz swiatla ustawione w pozycji AUTO?
              Jak nie, to nie zmienia ci sie snop swiatla w zaleznosci od predkosci
              A pozycji "Auto" nie działa zmiana zasięgu świateł???
              Dziala tylko w auto
              Black magic

              Komentarz


              • #8
                a nie jest tak że musisz zrobić 'nastawy zerowe' po obniżeniu... :?:

                dla mnie to akurat normalne, że po obniżeniu masz 'krótszy' zasięg świateł - zrób korektę i będzie ok
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  Dziala tylko w auto
                  może to głupie pytanie ale czemu tylko w "auto" działa? :roll:
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • #10
                    Tego to nie wiem, skoda tak to opisuje w instrukcji
                    Black magic

                    Komentarz


                    • #11
                      Tak mam w Auto i jest krótko.
                      Podjadę na regulacje bo nie da się nocą śmigać.
                      Nie pamietam jak było przed obniżeniem bo praktycznie po odbiorze poszedł na zglebienbie
                      Lukii

                      Mój Brokuł

                      Komentarz


                      • #12
                        Skoro mowisz ze jest az tak zle to tez podjade na regulacje,
                        czy wystarczy krecenie tymi srubami, czy tez trzeba cos zakodowac w kompie?
                        Black magic

                        Komentarz


                        • #13
                          greg505 ja do ASO chyba podjadę i tyle bo gdzie się z tym bujać...
                          Lukii

                          Mój Brokuł

                          Komentarz


                          • #14
                            Jak to tylko regulacja pokretlami, to najzwyklejsza stacja diagnostyczna ogarnie to za "dyche"
                            Black magic

                            Komentarz


                            • #15
                              Może i tak - podjadę jak mi żona samochód zwróci po wyjeździe wakacyjnym :twisted:
                              Lukii

                              Mój Brokuł

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X